Haberler

July 8, 2021

Tuff, Manila Filipinler'deki 2019 inşaat fuarına katıldı

07-10 Kasım 2019, Güneydoğu Asya pazarının daha iyi gelişmesi ve genişlemesi için Hebei Tuff, PHIL CONSTRUCT 2019'a katıldı. Filipinler'deki en büyük mühendislik makineleri, madencilik makineleri ve inşaat endüstrisi fuarıydı.Fuar alanı 299700 kilometrekare olup, ana ürünler inşaat makineleri, kule vinç, sergi yükleyicileri, ekskavatörler, forkliftler, buldozer, beton makineleri, mikser, tuğla makinesi, kırma ekipmanları, sondaj ekipmanları, madencilik makineleri, elektrikli el aletleri, transformatörler idi. , pompalama ekipmanı, sondaj ekipmanı, güvenlik ekipmanı ve ürünleri, mühendislik makine parçaları vb.

hakkında en son şirket haberleri Tuff, Manila Filipinler'deki 2019 inşaat fuarına katıldı  0

hakkında en son şirket haberleri Tuff, Manila Filipinler'deki 2019 inşaat fuarına katıldı  1

Fuar süresince çok sayıda ziyaretçi ürünlere yoğun ilgi gösterdi.Ziyaretçiler, fuarda Tuff personeli ile iletişim kurarak Tuff'un ve ürünlerinin gelişimi hakkında daha derin bir anlayışa sahip oldular ve şirketin güçlü teknik gücünü ve zengin yöntem deneyimini takdir ettiler.Aynı zamanda ziyaretçiler, fabrikasının üretim videosunu izleyerek üretimin her bir bağlantısını daha fazla öğrendiler, ardından Tuff ve ürünlerine olan güveni ve netliği büyük ölçüde artırdılar.

hakkında en son şirket haberleri Tuff, Manila Filipinler'deki 2019 inşaat fuarına katıldı  2

hakkında en son şirket haberleri Tuff, Manila Filipinler'deki 2019 inşaat fuarına katıldı  3

Bu sergide Beijing Tuff, 100'den fazla ziyaretçi aldı ve birkaç sipariş aldı.Bu sergi sayesinde Tuff, ürün kalitesi, teknik servis ve Filipinler yerel eski müşterisi ile işbirliği temeli ile Filipinler pazarına başarıyla girdi ve Manila'daki seyahati için de tatmin edici bir son yaptı.

hakkında en son şirket haberleri Tuff, Manila Filipinler'deki 2019 inşaat fuarına katıldı  4
İletişim bilgileri